Swing Baby Angel

Swing Baby Angel to huśtawka dedykowana  naszym najmłodszym  Klientom.

Wykonana z grubego płótna, wyściełana miękkim pikowanym materacykiem a z tyłu na oparciu przyczepione na rzep  malutkie skrzydełka …nieodłączny atrybut naszych małych aniołków:) 

Huśtawka występuje w dwóch uniwersalnych kolorach:

” Natura” – grube płótno Lniano bawełniane, mocne ale też przyjemne w dotyku. Materacyk  i skrzydełka w dwóch kolorach – delikatnego różu i perłowej bieli, 100% bawełna. Wypełnienie materacyka poliestrowe antyalergiczne.  

„Grafit” – grube płótno bawełniane w kolorze  bardzo ciemnego grafitu. Materacyk i skrzydełka jasny róż lub  perłowa biel. 

Liny białe bawełniane fi 18, całość 10 m. Na linach oczywiście nasze charakterystyczne ozdobne wiązania/warkocze, w zestawie karabińczyki do zawieszania na haki.

Na życzenie klienta huśtawka może być bez dodatkowych wiązani na linach. Długość lin reguluje się węzłami pod drążkiem. Przystosowana na wysokość sufitu do 2,60 – 2,80 m 

Huśtawka przeznaczona jest dla dzieci od momentu jak już dobrze siedzą (ok. 6- 7 mies.) do 4 lat, wytrzymuje obciążenie do 20 kg.

Siedzisko usztywniane płytą mdf schowaną w specjalnej kieszeni zabezpieczoną rzepem pod spodem siedziska. Huśtawka i materacyk nadają się do prania ręcznego lub  automatycznego w programie „delikatne” tem. prania 30 °

UWAGA: DZIECKO NIGDY NIE POWINNO POZOSTAWAĆ W HUŚTAWCE BEZ NADZORU OSOBY DOROSŁEJ NAWET NA CHWILĘ!!! 

Cena –  z  dodatkowymi wiązaniami/ warkoczami 350 zł 

Cena-  bez wiązań/ warkoczy  320 zł.

DSC06780

DSC06897 

 

Screenshot_2016-01-13-21-48-27-01 (1)